mobiel menu openen

Fragmenten over spoorloos verdwenen plaquette nu ook digitaal verspreid.

Voor het eerst heeft ons tijdschrift Fragmenten een verhaal ook online via onze website verspreid. Dit gebeurt als proef in dit uitzonderlijke geval, in de hoop dat hiermee de bij de Gemeente Midden-Drenthe zoekgemaakte gedenkplaat alsnog wordt gevonden. Een ieder die kan helpen of meer weet; meld het alstublieft via info@historischeverenigingwesterbork.nl

Fragmenten verhaal pag 1

Fragmenten verhaal pag 2

Fragmenten verhaal pag 3

Fragmenten verhaal pag 4

Fragmenten verhaal pag 5

Fragmenten verhaal pag 6

Fragmenten verhaal pag 7

Fragmenten verhaal pag 8

Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt ook u viermaal per jaar onze Fragmenten. Geniet u ook zo van het plaatjesboek van Westerbork? Op ons Fotoalbum staan meer historische foto’s van de dorpen. Even naar de website dus en geef u op: https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/aanmelden

https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/nieuws/372/rtv-drenthe-brengt-ons-verhaal-van-fragmenten-en-gedenkplaat-westerbork

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuwe Fragmenten is uit!

De redactie van ons tijdschrift Fragmenten heeft weer een prachtig nieuw nummer samengesteld, boordevol boeiende verhalen. Bijvoorbeeld over ‘De school aan het Oranjekanaal van Orvelte’ en de ’nieuwe’ Mariekeschool die inmiddels....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten in de maak.

De redactie van ons tijdschrift Fragmenten is durk bezig met een nieuwe editie. Hierbij veel aandacht voor Orvelte, de populaire rubrieken ‘Vroeger en Nu’, ‘Allemaal op de foto’, en ‘Brokstuk’. Daarbij interessante....

> lees verder
naar boven