mobiel menu openen

Fragmenten over spoorloos verdwenen plaquette nu ook digitaal verspreid.

Voor het eerst heeft ons tijdschrift Fragmenten een verhaal ook online via onze website verspreid. Dit gebeurt als proef in dit uitzonderlijke geval, in de hoop dat hiermee de bij de Gemeente Midden-Drenthe zoekgemaakte gedenkplaat alsnog wordt gevonden. Een ieder die kan helpen of meer weet; meld het alstublieft via info@historischeverenigingwesterbork.nl

Fragmenten verhaal pag 1

Fragmenten verhaal pag 2

Fragmenten verhaal pag 3

Fragmenten verhaal pag 4

Fragmenten verhaal pag 5

Fragmenten verhaal pag 6

Fragmenten verhaal pag 7

Fragmenten verhaal pag 8

Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt ook u viermaal per jaar onze Fragmenten. Geniet u ook zo van het plaatjesboek van Westerbork? Op ons Fotoalbum staan meer historische foto’s van de dorpen. Even naar de website dus en geef u op: https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/aanmelden

https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/nieuws/372/rtv-drenthe-brengt-ons-verhaal-van-fragmenten-en-gedenkplaat-westerbork

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Filmpje boekverloting

Voor het eerst heeft onze Historische Vereniging Westerbork twee boeken verloot aan leden. Hoe eerlijk dat ging ziet u in dit verslag, met Henk Nijhoff , ledenadministratie (links), en voorzitter Albert Kuper...

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed16 september 2021   We....

> lees verder
naar boven