mobiel menu openen

AD heeft groot verhaal over onze vereniging.

Het hele verhaal lezen in Fragmenten, met veel meer historisch archiefmateriaal? Word lid. Voor maar 21,00 euro per jaar. Leden krijgen vier keer per jaar het tijdschrift Fragmenten en bijzondere bijeenkomsten.

Online aanmeldformulier

ADR Nieuwsmedia logo

 Gedenkplaat van Haagse ouders voor opvang tijdens hongerwinter voor de tweede keer kwijt

Voor de tweede keer is een gedenkplaat kwijt die na de Tweede Wereldoorlog door Haagse ouders aan de toenmalige gemeente Westerbork werd gegeven. Met de gift bedankten de ouders de inwoners van Drenthe, die tijdens de hongerwinter 277 kinderen opvingen. 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven