mobiel menu openen

Fiets van Auschwitz-Westerbork: vrijheid

De fietstocht van Auschwitz, via Bergen-Belsen terug naar Westerbork in het kader van 75 jaar Vrijheid gaat definitief door. Het bestuur van de Stichting Terug naar Westerbork en samenwerkingspartner IBB in Duitsland hebben deze week de knoop doorgehakt.
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven