mobiel menu openen

Fiets van Auschwitz-Westerbork: vrijheid

De fietstocht van Auschwitz, via Bergen-Belsen terug naar Westerbork in het kader van 75 jaar Vrijheid gaat definitief door. Het bestuur van de Stichting Terug naar Westerbork en samenwerkingspartner IBB in Duitsland hebben deze week de knoop doorgehakt.
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven