mobiel menu openen

Bevrijders door Westerbork

Een bonte stoet van ongeveer zeventig historische legervoertuigen legt in april dezelfde historische route af in navolging van de bevrijders die in april 1945 door Drenthe reden. Tijdens het tiendaagse programma van 3 tot en met 12 april worden verschillende steden en dorpen aangedaan. 

    De ‘Drenthe Liberty Tour’ start op 3 april in Coevorden en eindigt op 12 april in Westerbork. Kijk voor het laatste nieuws op: www.drenthelibertytour2020.nl of de facebook pagina van het evenement: Drenthe liberty tour 2020.

     Foto: Keep Them Rolling Foto: Keep Them Rolling

gallery/10aprgallery/11aprgallery/12apr

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Grootse viering 75 Jaar Vrijheid Westerbork

De festiviteiten voor de viering van 75 Jaar Vrijheid zijn grotendeels bekend. Het begint allemaal op maandag 6 april met militaire demonstraties, een zandtekenaar, Het Orkest en Borckerstroomzangers.              ....

> lees verder
Neijaorsvesite; gezellig

Een gezellige gevulde zaal bij Meursinge tijdens de neijaorsvesite van de Historische Vereniging Gemeente Westerbork.      Voorzitter Albert Kuper opende officieel de vernieuwde website.        Anthon van der Neut....

> lees verder
naar boven