mobiel menu openen

Bevrijders door Westerbork

Een bonte stoet van zeker zeventig historische legervoertuigen legt in april dezelfde historische route af in navolging van de bevrijders die in april 1945 door Drenthe reden.

Tijdens het tiendaagse programma van 3 tot en met 12 april worden verschillende steden en dorpen aangedaan. 

De ‘Drenthe Liberty Tour’ start op 3 april in Coevorden en eindigt op 12 april in Westerbork. Kijk voor het laatste nieuws op: http://www.drenthelibertytour2020.nl/ of de facebookpagina van het evenement: https://www.facebook.com/pg/75-jaar-Vrijheid-Westerbork-659223424512781/posts/?ref=page_internal.

     Foto: Keep Them Rolling Foto: Keep Them Rolling

Bronnen:

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven