mobiel menu openen

Bevrijders door Westerbork

Een bonte stoet van zeker zeventig historische legervoertuigen legt in april dezelfde historische route af in navolging van de bevrijders die in april 1945 door Drenthe reden.

    

Deze ’parachutes’ komen bij alle ingangen van Westerbork te staan:

        

Tijdens het tiendaagse programma van 3 tot en met 12 april worden verschillende steden en dorpen aangedaan. 

 gallery/dak covorden

De ‘Drenthe Liberty Tour’ start op 3 april in Coevorden en eindigt op 12 april in Westerbork. Kijk voor het laatste nieuws op: http://www.drenthelibertytour2020.nl/ of de facebookpagina van het evenement: https://www.facebook.com/pg/75-jaar-Vrijheid-Westerbork-659223424512781/posts/?ref=page_internal.

     Foto: Keep Them Rolling Foto: Keep Them Rolling

Westerbork op: gallery/10aprgallery/11aprgallery/12apr

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Hoe de Toegoenezen in Westerbork terechtkwamen

Eddy Pendjol (Hollandia, Nieuw-Guinea, 1953) zet zich in voor het behoud van de Toegoeneze geschiedenis. Bij Freekje en Marinus Jansen, Westeinde 27 Westerbork. Eddy Pendjol staat links (Rechten: Collectie familie Pendjol) Voor....

> lees verder
Vier schilderijen in bruikleen Museumboerderij De Ar

Museumboerderij De Ar, de plek waar de schilderijen hangen.   De gemeente Midden-Drenthe heeft officieel vier schilderijen in bruikleen gegeven aan Museumboerderij De Ar in Westerbork. Het gaat om schilderijen van Jan van Ravenswaaij en Reinhart....

> lees verder
naar boven