mobiel menu openen

Stamboomonderzoek Drents Archief

Bijna iedereen is nieuwsgierig naar het verborgen verleden van zijn of haar eigen familie. Stamboomonderzoek is tegenwoordig voor velen een fascinerende bezigheid. Ervaren onderzoekers van het Drents Archief geven elke dinsdagmiddag van 15.00 tot 16.00 uur gratis tips & tricks in de zoektocht naar de eigen familie.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven