mobiel menu openen

Stamboomonderzoek Drents Archief

Bijna iedereen is nieuwsgierig naar het verborgen verleden van zijn of haar eigen familie. Stamboomonderzoek is tegenwoordig voor velen een fascinerende bezigheid. Ervaren onderzoekers van het Drents Archief geven elke dinsdagmiddag van 15.00 tot 16.00 uur gratis tips & tricks in de zoektocht naar de eigen familie.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven