mobiel menu openen

Kinderen in de Oorlog

Vanaf donderdag 2 januari worden honderden archiefstukken uit de collectie van het Drents Archief openbaar die nog niet eerder waren in te zien, of alleen onder bepaalde voorwaarden. Dat betekent dat archief over het oorlogsjaar 1944 voor iedereen ter inzage komt.

          Afbeeldingsresultaat voor drents archief

Openbaar in 2020: Kinderen in de oorlog 
De complete lijst met stukken die per 1 januari 2020 openbaar worden is beschikbaar in de studiezaal en hier te bekijken. 

http://www.drentsarchief.nl/nieuws/1061-openbaar-in-2020-kinderen-in-de-oorlog

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven