mobiel menu openen

Kinderen in de Oorlog

Vanaf donderdag 2 januari worden honderden archiefstukken uit de collectie van het Drents Archief openbaar die nog niet eerder waren in te zien, of alleen onder bepaalde voorwaarden. Dat betekent dat archief over het oorlogsjaar 1944 voor iedereen ter inzage komt.

          Afbeeldingsresultaat voor drents archief

Openbaar in 2020: Kinderen in de oorlog 
De complete lijst met stukken die per 1 januari 2020 openbaar worden is beschikbaar in de studiezaal en hier te bekijken. 

http://www.drentsarchief.nl/nieuws/1061-openbaar-in-2020-kinderen-in-de-oorlog

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Hoe de Toegoenezen in Westerbork terechtkwamen

Eddy Pendjol (Hollandia, Nieuw-Guinea, 1953) zet zich in voor het behoud van de Toegoeneze geschiedenis. Bij Freekje en Marinus Jansen, Westeinde 27 Westerbork. Eddy Pendjol staat links (Rechten: Collectie familie Pendjol) Voor....

> lees verder
Vier schilderijen in bruikleen Museumboerderij De Ar

Museumboerderij De Ar, de plek waar de schilderijen hangen.   De gemeente Midden-Drenthe heeft officieel vier schilderijen in bruikleen gegeven aan Museumboerderij De Ar in Westerbork. Het gaat om schilderijen van Jan van Ravenswaaij en Reinhart....

> lees verder
naar boven