mobiel menu openen

Blauwe kunst op Mantingerzand?

"Ik schrok me wild toen ik daar zaterdag liep. Ik wilde genieten van de mooie jeneverbessen. Niet van twaalf blauwe hekken!", verduidelijkt Visscher. "Begrijp me goed, ik heb niets tegen kunst. Maar het past absoluut niet op die plek. Ik snap Natuurmonumenten niet."

Op Facebook laat Gert Bouhuis weten dat hij de blauwe hekjes als ’afval in de natuur’ ziet. In de reacties onder het bericht en ook op Twitter staat te lezen dat men de ’oudejaarstraditie’ in ere wil herstellen. Daarmee doelen ze op het slepen van spullen, die vaak op een andere plek weer worden neergezet. " Dat vind ik bedreigend", zegt de ontwerper van de blauwe hekken, Rien Broekhuijsen.

Lees meer op 

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/155735/Commotie-over-blauwe-hekjes-in-natuurgebied-Mantingerzand

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven