mobiel menu openen

Blauwe kunst op Mantingerzand?

"Ik schrok me wild toen ik daar zaterdag liep. Ik wilde genieten van de mooie jeneverbessen. Niet van twaalf blauwe hekken!", verduidelijkt Visscher. "Begrijp me goed, ik heb niets tegen kunst. Maar het past absoluut niet op die plek. Ik snap Natuurmonumenten niet."

Op Facebook laat Gert Bouhuis weten dat hij de blauwe hekjes als ’afval in de natuur’ ziet. In de reacties onder het bericht en ook op Twitter staat te lezen dat men de ’oudejaarstraditie’ in ere wil herstellen. Daarmee doelen ze op het slepen van spullen, die vaak op een andere plek weer worden neergezet. " Dat vind ik bedreigend", zegt de ontwerper van de blauwe hekken, Rien Broekhuijsen.

Lees meer op 

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/155735/Commotie-over-blauwe-hekjes-in-natuurgebied-Mantingerzand

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven