mobiel menu openen

H. Strating 80 jaar lid vakbond FNV

In het Derkshoes in Westerbork werd woensdag H. Strating (95) verrast met een bezoekje van de FNV. Hans Hoek (lid Algemeen Bestuur), Peter Spijkerman (voorzitter Lokaal FNV Midden-Drenthe) en vakbondsbestuurder Edwin Martirosian kwamen met bloemen en taart en stonden stil bij het feit dat Strating 80 jaar lid is van de FNV.

Krant van Midden-Drenthe. (2019, 13 december). Westerborker in het zonnetje: 80 jaar lid van de FNV. Geraadpleegd op 13 december 2019.

Foto: (© Willem Prins)

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven