mobiel menu openen

H. Strating 80 jaar lid vakbond FNV

In het Derkshoes in Westerbork werd woensdag H. Strating (95) verrast met een bezoekje van de FNV. Hans Hoek (lid Algemeen Bestuur), Peter Spijkerman (voorzitter Lokaal FNV Midden-Drenthe) en vakbondsbestuurder Edwin Martirosian kwamen met bloemen en taart en stonden stil bij het feit dat Strating 80 jaar lid is van de FNV.

Krant van Midden-Drenthe. (2019, 13 december). Westerborker in het zonnetje: 80 jaar lid van de FNV. Geraadpleegd op 13 december 2019.

Foto: (© Willem Prins)

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven