mobiel menu openen

Gehele gesprek Albert Kuper en Ben Boers onthulling plaquette 03-02-2024


Replica historische gedenkplaat ’Haagse bleekneusjes’ terug in Westerbork.
Zaterdag 3 februari 2024 is in Westerbork de plaquette onthuld door wethouder Jan Schipper van Gemeente Midden-Drenthe en ’voormalig bleekneusje’ Ben Boers (92) uit Elp. Het origineel is in 1946 door dankbare Haagse ouders aan de provincie Drenthe geschonken.

(Opname: Annemieke van der Neut-Hasselbach)

Voorblad Fragmenten dec. 2023

Voorblad Fragmenten dec. 2023

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Groot verhaal AD over plaquette

Christy Dollen 04-02-24, Eindelijk hangt ’ie weer op zijn plek. Niet de originele, maar een replica van een gedenkplaat van Haagse ouders wier kinderen in de Hongerwinter naar Westerbork werden gestuurd. In het Drentse dorp en omliggende kernen....

> lees verder
Wijkagent Bert Eefting geeft documenten aan HVW bij afscheid

Wijkagent Bert Eefting gaat na 18 dienstjaren in Westerbork en omgeving met prepensioen. Politie basisteam Zuidwest-Drenthe, cluster Midden-Drenthe/Beilen. WESTERBORK - Wijkagent Bert Eefting gaat na 18 dienstjaren in Westerbork en omliggende....

> lees verder
naar boven