mobiel menu openen

Boek Tieme Jan Heikens Westerbork

Tieme Jan Heikens uit Westerbork heeft een boek geschreven over zijn familiegeschiedenis. Het is net verschenen bij de Borker Boekwinkel in Westerbork. Ter verantwoording schrijft de auteur het volgende:

Boek  Tieme Jan Heikens tekst verantwoording

Boek  Tieme Jan Heikens omslag

Boek  Tieme Jan Heikens tekst2

Boek  Tieme Jan Heikens achterkant

Boek  Tieme Jan Heikens Borker Boekwinkel

Voor meer informatie bezoekt u de Borker Boekwinkel in Westerbork:

Hoofdstraat 39a, 9431 AC Westerbork, tel. 0593-333673

www.libris.nl/borkerboekwinkel

info@borkerboekwinkel.nl

Fragmenten omslag dec. 2022

Fragmenten omslag dec. 2022

Fragmenten Omslag okt. 2022

Fragmenten Omslag okt. 2022

Fragmenten juni 2022

Fragmenten juni 2022

Fragmenten 2022 maart

Fragmenten 2022 maart

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Groot verhaal AD over plaquette

Christy Dollen 04-02-24, Eindelijk hangt ’ie weer op zijn plek. Niet de originele, maar een replica van een gedenkplaat van Haagse ouders wier kinderen in de Hongerwinter naar Westerbork werden gestuurd. In het Drentse dorp en omliggende kernen....

> lees verder
Wijkagent Bert Eefting geeft documenten aan HVW bij afscheid

Wijkagent Bert Eefting gaat na 18 dienstjaren in Westerbork en omgeving met prepensioen. Politie basisteam Zuidwest-Drenthe, cluster Midden-Drenthe/Beilen. WESTERBORK - Wijkagent Bert Eefting gaat na 18 dienstjaren in Westerbork en omliggende....

> lees verder
naar boven