mobiel menu openen

Boek Tieme Jan Heikens Westerbork

Tieme Jan Heikens uit Westerbork heeft een boek geschreven over zijn familiegeschiedenis. Het is net verschenen bij de Borker Boekwinkel in Westerbork. Ter verantwoording schrijft de auteur het volgende:

Boek  Tieme Jan Heikens tekst verantwoording

Boek  Tieme Jan Heikens omslag

Boek  Tieme Jan Heikens tekst2

Boek  Tieme Jan Heikens achterkant

Boek  Tieme Jan Heikens Borker Boekwinkel

Voor meer informatie bezoekt u de Borker Boekwinkel in Westerbork:

Hoofdstraat 39a, 9431 AC Westerbork, tel. 0593-333673

www.libris.nl/borkerboekwinkel

info@borkerboekwinkel.nl

Fragmenten omslag dec. 2022

Fragmenten omslag dec. 2022

Fragmenten Omslag okt. 2022

Fragmenten Omslag okt. 2022

Fragmenten juni 2022

Fragmenten juni 2022

Fragmenten 2022 maart

Fragmenten 2022 maart

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuwe Fragmenten komt eraan

De redactie van ons tijdschrift Fragmenten legt momenteel de laatste hand aan een nieuwe uitgave van ons gewaardeerde blad, dat omstreeks half maart verschijnt. Het zal er nog beter uitzien door verbeteringen, die met hulp van onze drukkerij Kerkhove....

> lees verder
Graveren replica verdwenen ’Plaquette van Westerbork’

Van de verdwenen historische bronzen Plaquette van Westerbork wordt momenteel een replica gemaakt. Wilma Poot van Graveerstudio El Arte in IJsselstein vertelt in januari 2023 over het werk. Hier wordt eerst op de computer een foto bewerkt van de enig....

> lees verder
naar boven