mobiel menu openen

Gezocht: verhalen en schrijvers.

Heeft u belangstelling voor Westerbork, de omgeving en haar geschiedenis? De redactie van ons tijdschrift Fragmenten is op zoek naar u! Het zou leuk zijn om onze kring redacteuren uit te breiden met mensen die goede ideeën hebben en ze ook willen opschrijven. Gelukkig is hiervoor geen ervaring nodig, hulp om er een leuk artikel van te maken is ruimschoots aanwezig!
Belangstelling hiervoor? Vragen hierover? Stuur een berichtje via info@historischeverenigingwesterbork.nl. Misschien staat binnenkort uw verhaal in ons mooie tijdschrift...
 
Fragmenten 2022 maart
 
Hier enkele voorbeelden van ideeën voor verhalen, zoals over de brandweer in Nieuw Balinge, de Stobbenplas in Witteveen, of over het ontstaan van dit dorp. Of de geschiedenis van Bakkerij Schepers, ook in dat dorp. Ideeën over een staking die er ooit was bij de melkfabriek. Over de vele smederijen die er in de dorpen geweest zijn. Over de boerderijen die er stonden waar nu de nieuwbouw ‘An de Boerbrink’ verrijst. Schroom niet en laat van u horen...
 
Melkfabriek met pijp. Foto: Bert Visser.
Melkfabriek met pijp. Foto: Bert Visser.
Fragmenten oktober 2021

Fragmenten oktober 2021

Fragmenten voorplaat juni 2021

Fragmenten voorplaat juni 2021

Fragmenten 2021-1

Fragmenten 2021-1

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
‘Pracht in Dracht. Over Drentse streekdracht en tradities’

 Van 1 mei tot en met 26 juni 2022 wordt in het Centrum Beeldende Kunst in het Rensenpark te Emmen in samenwerking tussen Drentse vereniging ’t Aol’ Volk en Stichting ErfgoedNetwerk Emmen een tentoonstelling gehouden over Drentse streekdracht....

> lees verder
Activiteiten Nationale Rampjaarherdenking

                    Aan  iedereen die geïnteresseerd is in de Nationale Rampjaarherdenking. Hierbij willen wij u attenderen op enkele belangrijke gebeurtenissen. Zoals Webinar....

> lees verder
naar boven