mobiel menu openen

Boeken Nationale Rampjaarherdenking in 2022

Er is veel belangstelling voor de Nationale Rampjaarherdenking in 2022. Zoals u in onze Nieuwsbrief heeft kunnen lezen wordt er in 2022 heel veel georganiseerd, en zelfs nu al.  Vergeet u bijvoorbeeld niet de schitterende expositie over Van de Velde vader en zoon te bezoeken in het Scheepvaartmuseum in Amsterdam, met veel aandacht voor de zeeslagen van Michiel de Ruyter.

Er verschijnen ook boeken over de strijd van Bommen Berend in het noorden van de Republiek, zoals:

·       Ineke den Hollander: Een Schricklijk Jaer, De oorlog van 1672 in het noorden van de Republiek

Boek Rampjaar 2

·       Sunny Jansen Albertine Agnes, de vrouw die Friesland redde

Boek Rampjaar

TIP: vrijdag 12 november om 12 uur geeft Ineke den Hollander een webinar over Verraad en verzet in het noorden van de Republiek. U kunt zich nog opgeven: https://historizon.nl/event/het-rampjaar-in-noord-nederland/

 

 

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven