mobiel menu openen

Twee filmpjes prijsuitreiking boekverloting

Historische Vereniging Westerbork, HVW. Op 29 september 2021 heeft HVW voor het eerst twee boeken verloot. De uitreiking vindt plaats in Museumboerderij De Ar in Westerbork. Voorzitter Albert Kuper overhandigt het eerste boek aan Willem Veldkamp uit Assen. Hij heeft voor de gezelligheid zijn broer Henk meegenomen. Willem is erg blij met zijn boek ’Communistisch verzet in Drenthe 1935 - 1945’, geschreven door Wim Ensing. "Machtig interessant", aldus de prijswinnaar. Dit is het eerste van twee filmpjes over de uitreiking. 

Het tweede boek is ’Hier is het gebeurd | 50 plekken uit de bezettingstijd om bij stil te staan’, geschreven door Ad van Liempt (tekst), Rolf Baas (fotografie). Het is gewonnen door Henk ten Have uit Westerbork, die "whoehoe!" meteen een opvallende passage noemt. Dat filmpje is ook te zien op YouTube bij de Historische Vereniging Westerbork, HVW.

Hier nog wat foto’s:

Willem Veldkamp (recht) en zijn broer Henk bij de verloting

Uitreiking boekverloting aan Willem Veldkamp (rechts) en zijn broer Henk.

Boekverloting

Momentopname boekuitreiking

Boekuitreiking met Albert Kuper en winnaar Henk ten Have (rechts).

Boekuitreiking met Albert Kuper en winnaar Henk ten Have (rechts).

Boekuitreiking met Albert Kuper en winnaar Henk ten Have (rechts).

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven