mobiel menu openen

Overlijden Anton van de Wetering

Het bestuur van onze Historische Vereniging Westerbork en de kernredactie van ons tijdschrift Fragmenten zijn bedroefd door het overlijden van ons lid Anton van de Wetering. Hij heeft diverse verhalen geschreven voor Fragmenten en daar blijven wij hem zeer dankbaar voor. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en andere dierbaren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Hieronder als eerbetoon ook nog zijn verhaal in Fragmenten over de Toegoenezen, die hij hiermee uitdrukkelijk onder de aandacht bracht.

           overlijden Anton van de Wetering

Hierbij tevens de tekst die in de komende editie van Fragmenten wordt afgedrukt:
 
"Vlak voor het ter perse gaan van deze Fragmenten bereikte ons het droevige bericht dat de heer  Anton van de Wetering is overleden. Anton heeft zich in het verleden als auteur van diverse artikelen voor ons tijdschrift zeer verdienstelijk gemaakt
Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte in deze dagen van groot verdriet."

https://www.toegoe.nl/wp-content/uploads/2021/01/Tugunezen-en-Westerbork.pdf

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven