mobiel menu openen

Muziek op Open Monumentendag

Op Open Monumentendag, 11 September 2021, was Eddy Pendjol met z’n band even terug in Westerbork. De Historische Vereniging Westerbork en De Stefanuskerk hadden de handen ineen geslagen voor deze dag. Daarbij ook muziek van ’Kroncong Toegoe Modern’, met zes mensen die deels hun roots hebben in ToeGoe, een dorpje vlakbij Jakarta (Java). Vier van hen hebben in de jaren ’60 gewoond in Kamp De Pieterberg in Westerbork.
Luister een stukje muziek via Bork-Westerbork-Börk...
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Oorlogsbronnen

      artikelen op oorlogsbronnen Geallieerden bombarderen Philips Philips....

> lees verder
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
naar boven