mobiel menu openen

Muziek op Open Monumentendag

Op Open Monumentendag, 11 September 2021, was Eddy Pendjol met z’n band even terug in Westerbork. De Historische Vereniging Westerbork en De Stefanuskerk hadden de handen ineen geslagen voor deze dag. Daarbij ook muziek van ’Kroncong Toegoe Modern’, met zes mensen die deels hun roots hebben in ToeGoe, een dorpje vlakbij Jakarta (Java). Vier van hen hebben in de jaren ’60 gewoond in Kamp De Pieterberg in Westerbork.
Luister een stukje muziek via Bork-Westerbork-Börk...
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Filmpje boekverloting

Voor het eerst heeft onze Historische Vereniging Westerbork twee boeken verloot aan leden. Hoe eerlijk dat ging ziet u in dit verslag, met Henk Nijhoff , ledenadministratie (links), en voorzitter Albert Kuper...

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed16 september 2021   We....

> lees verder
naar boven