mobiel menu openen

De Veldenkrant zoekt ook mee...

 
<p>De verdwenen gedenkplaat (foto HVW).</p> De verdwenen gedenkplaat (foto HVW).

Digitale proef Historische Vereniging Westerbork

  voorlezen 
 
WESTERBORK - De Historische Vereniging Westerbork (HVW) is gestart met een digitale proef. Voor het eerst is een verhaal uit het clubblad ‘Fragmenten’ integraal online via de website verspreid.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuwe Fragmenten is uit!

De redactie van ons tijdschrift Fragmenten heeft weer een prachtig nieuw nummer samengesteld, boordevol boeiende verhalen. Bijvoorbeeld over ‘De school aan het Oranjekanaal van Orvelte’ en de ’nieuwe’ Mariekeschool die inmiddels....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten in de maak.

De redactie van ons tijdschrift Fragmenten is durk bezig met een nieuwe editie. Hierbij veel aandacht voor Orvelte, de populaire rubrieken ‘Vroeger en Nu’, ‘Allemaal op de foto’, en ‘Brokstuk’. Daarbij interessante....

> lees verder
naar boven