mobiel menu openen

Willem van Dalen (Bork-Westerbork-Börk) heeft mooi nieuws over ’Haagse bleekneusjes’...

In een reactie op de nog steeds verdwenen gedenkplaat, hier een foto genomen in Orvelte, rond 1944, ’45, ’46. Het betreft twee aangesterkte Haagse jongens, twee broertjes, die in de oorlogsdagen ondergebracht waren in Orvelte en Westerbork.
Links op de foto Leo …….bij familie Gossen te Orvelte.
Rechts op de foto Koos …….bij familie Grootjans te Westerbork.
Achternamen zijn bij het plaatsen van deze foto helaas nog niet bekend. Wij proberen in Westerbork, Orvelte en Den Haag meer te weten te komen. Hulp wordt zeer op prijs gesteld. Dat kan via info@historischeverenigingwesterbork.nl
. Wordt sowieso vervolgd.

Van Willem van Dalen: In een reactie op de nog steeds verdwenen gedenkplaat, hier een foto genomen in Orvelte  1946 van twee aangesterkte Haagse jongens die in de oorlogsdagen ondergebracht waren in Orvelte en Westerbork

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven