mobiel menu openen

Elp in beeld bij zeskamp

Elp, hoek richting Zwiggelterweg omstreeks 1920. Uit Fragmenten maart 2021
 
ZESKAMP - Wie deed vroeger ook mee aan zeskamp? Straten of wijken streden tegen elkaar tijdens de meest hilarische spelletjes. Er kwam vooral veel water bij kijken. Niemand verliet droog het strijdtoneel. Herken jij iemand op deze beelden van zeskampen in Elp, Veeningen en Langelo? Tag hem of haar dan! En deel ook vooral je herinneringen aan zeskamp in jouw woonplaats met ons.
voorbeeld
Vorig jaar blikte het Drents Archief in juli en augustus in de serie ’Zomer in Drenthe’ terug op de zomers van vroeger. Hoe beleefden Drenten de warme maanden van de jaren 60, 70 en 80? Dit jaar delen we elke dinsdag een video uit de serie ’Zomer van Drenthe’ en elke zaterdag is een gloednieuwe compilatie te zien!
De beelden van zeskamp zijn gemaakt door H. Poortman, R. Naber en meneer Eisenga.

https://www.facebook.com/drentsarchief/videos/6150314961645615

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Oorlogsbronnen

      artikelen op oorlogsbronnen Geallieerden bombarderen Philips Philips....

> lees verder
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
naar boven