mobiel menu openen

De Veldenkrant zoekt mee

Nieuws uit Midden-Drenthe

Het hele verhaal lezen in Fragmenten, met veel meer historisch archiefmateriaal? Word lid. Voor maar 21,00 euro per jaar. Leden krijgen vier keer per jaar het tijdschrift Fragmenten en bijzondere bijeenkomsten.

Online aanmeldformulier

 
<p>De bronzen plaquette die inmiddels spoorloos is. De HVW probeert de gedenkplaat terug te vinden.</p>

De bronzen plaquette die inmiddels spoorloos is. De HVW probeert de gedenkplaat terug te vinden.

Historische Vereniging Westerbork zoekt verdwenen gedenkplaat

  voorlezen 
 
WESTERBORK - Het nieuwe nummer van ’Fragmenten’ is verschenen. In het tijdschrift van de Historische Vereniging Westerbork (HVW) wordt dit keer speciale aandacht besteed aan een verdwenen gedenkplaat.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven