mobiel menu openen

Bijzondere melkbus nu in De Ar

Daar staat-ie:

MelkbusAr 3

Jazeker het is een melkbus, maar wel een hele speciale. Het is het beschilderde exemplaar dat de oud-directeur van de Westerborker Zuivelfabriek kreeg bij zijn afscheid. Hij staat nu te pronken in museumboerderij De Ar in Westerbork. Mevrouw Jetske Monen-Bangma heeft hem persoonlijk bij ons afgeleverd.

MelkbusAr 2

Wij hebben het historische exemplaar gekregen van mevrouw Monen-Bangma. Zij schreef naar ons mailadres het volgende: "Ik begrijp dat u belangstelling hebt voor de bus. Als mijn veronderstelling klopt dan hoor ik dat graag. Ik kom met enige regelmaat in Drenthe en bij een van die bezoekjes kan ik de melkbus bij u afgeven." 

MelkbusAr 1

Inmiddels is de melkbus dus afgeleverd. Wij zijn haar zeer erkentelijk voor het cadeau en de moeite!

Bekijk de bus in De Ar: https://www.de-ar.nl/

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
RTV-Drenthe brengt ons verhaal van Fragmenten en Gedenkplaat Westerbork

 Onze zoektocht naar de verdwenen gedenkplaat uit 1946 is nieuws! RTV-Drenthe besteedt zowel bij radio als tv aandacht aan de zoektocht naar de historisch waardevolle plaquette. De gemeente Midden-Drenthe heeft het document opnieuw zoekgemaakt, vermoedelijk....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten doet oproep: Waar is historische Gedenkplaat Westerbork gebleven?!

Het eerste artikel van dit juni-nummer brengt ons terug naar de hongerwinter van 1944-1945. Dat de inwoners van de provincie Drenthe in die moeilijke periode vele honderden kinderen uit Den Haag en Omstreken liefdevol in hun gezinnen opnamen en verzorgden,....

> lees verder
naar boven