mobiel menu openen

Onze Facebookpagina `Bork-Westerbork-Börk` groeit hard

De Facebookpagina `Bork-Westerbork-Börk` zit momenteel op 2700 leden. Daarvoor hartelijk dank namens beheerder Willem van Dalen.
     Willem van Dalen Willem van Dalen
 
Wilt u meer weten van oud-Westerbork wijs ik u graag op ons gunstige abonnement. Voor maar 21.00 euro per jaar krijgt u vier tijdschriften Fragmenten, boeiende bijeenkomsten en veel historisch nieuws.
Van harte aanbevolen:
https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/aanmelden

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven