mobiel menu openen

Onze Historische Vereniging Westerbork in De Veldenkrant

             

Op de voorlaatste dag van het historische pandemiejaar 2020 heeft onze vereniging met ons tijdschrift Fragmenten De Veldenkrant gehaald. Vooral de verhalen over de WereldWinkel Westerbork en het Paardenfonds Elp-Zuidveld zijn uitdrukkelijk geplaatst:

Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt ook u viermaal per jaar onze Fragmenten. Geniet u ook zo van het plaatjesboek van Westerbork? Op ons Fotoalbum staan meer historische foto’s van de dorpen. Even naar de website dus en geef u op: https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/aanmelden

Lees meer op deze site bij Fragmenten: https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/fragmenten

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven