mobiel menu openen

Sintimeisje Mädie Franz wist hoe het was in Westerbork

 
Mädie en haar zus Soela direct na de oorlog. Zes leden van hun gezin overleven de oorlog niet.Mädie en haar zus Soela direct na de oorlog. Zes leden van hun gezin overleven de oorlog niet. Familiearchief Mädie Franz

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven