mobiel menu openen

Nieuwe Fragmenten in de maak!

Van de redactie, december 2020. Blad verschijnt half december.        

         Ben Boers, kernredactie Fragmenten.

Nog  steeds gaat de samenleving gebukt onder het afschuwelijke regiem van de coronapandemie. Hoewel de vooruitzichten  op een goed werkend vaccin nu langzamerhand gunstiger worden, kan het toch nog wel enige tijd duren alvorens er weer sprake zal zijn van een veilige leefomgeving voor iedereen. De kernredactie wenst alle lezers, die door deze pandemie getroffen zijn, dan wel familieleden of vrienden verloren hebben, van harte veel sterkte toe.

Lees veel meer op deze site onder het kopje Fragmenten...

https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/fragmenten

Veel leesplezier in goede gezondheid. Lid worden? Aanmelden:

https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/aanmelden

Naar home van Historische Vereniging Gemeente Westerbork

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven