mobiel menu openen

Janny Hoekman (83) uit Schoonoord ging in 1945 op de foto met Franse parachutisten en vertelt haar verhaal

De foto met Janny Hoekman

De stichting vond een foto uit 1945 waar Drentse kinderen op staan, samen met een groep Franse parachutisten. Henk Brink riep namens de stichting op om je te melden als je jezelf of iemand anders herkende op de foto. Inmiddels is één van de kinderen naar voren gekomen. Het jongste meisje, iets links van het midden, is Janny Hoekman (83) uit Schoonoord.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven