mobiel menu openen

Drenthe Toen Archief

 Van gehuurd landhuis tot succesvolle galerie Wildevuur. ’In Drenthe waren ze niet zo kooplustig. Maar het was vanaf het begin een succes’. Op 18 november 1984 startte kunstenares Maya Wildevuur haar galerie in Hooghalen waar ze werk van anderen en zichzelf tentoonstelde.

Podcast over Wildevuur

Luister hieronder naar archiefmateriaal uit 1987, het programma Mandielig, gepresenteerd door Marga Kool en Dick Blancke, en Maya Wildevuur anno 2020.

01/11 Drenthe Toen Podcast Maya Wildevuur
Maya Wildevuur, Midwolda 2020 (Rechten: RTV Drenthe / Sophie Timmer)

Lees meer bij bronnen:

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/164512/Drenthe-Toen-Archief-Van-gehuurd-landhuis-tot-succesvolle-galerie-Wildevuur

Voor een terugblik en een gesprek met Maya Wildevuur, luister zondag 1 november naar Drenthe Toen, van 12.00-14.00 uur. Via de podcast of uitzending gemist. Zondagavond 1 november zendt de NPO de documentaire ’Personae’ uit waarin ook Maya Wildevuur te zien zal zijn. NPO3, 22.50 uur.

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven