mobiel menu openen

Restaureren oud munitiedepot Nieuw-Balinge

 Drenthe telt veel monumenten. Maar door een tekort aan restauratievaklieden zijn ze moeilijk in goede staat te houden. Een oud munitiemagazijn in Nieuw-Balinge moet het tij keren. Het complex in Nieuw-Balinge is een van de ongeveer honderd Nederlandse munitiemagazijnen die tussen 1951 en 1962 zijn gebouwd. Na het einde van de Koude Oorlog werden ze overbodig.

Foto’s: Gerrit Boer

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Hoe de Toegoenezen in Westerbork terechtkwamen

Eddy Pendjol (Hollandia, Nieuw-Guinea, 1953) zet zich in voor het behoud van de Toegoeneze geschiedenis. Bij Freekje en Marinus Jansen, Westeinde 27 Westerbork. Eddy Pendjol staat links (Rechten: Collectie familie Pendjol) Voor....

> lees verder
Vier schilderijen in bruikleen Museumboerderij De Ar

Museumboerderij De Ar, de plek waar de schilderijen hangen.   De gemeente Midden-Drenthe heeft officieel vier schilderijen in bruikleen gegeven aan Museumboerderij De Ar in Westerbork. Het gaat om schilderijen van Jan van Ravenswaaij en Reinhart....

> lees verder
naar boven