mobiel menu openen

Plaatjesboek geen uitgave van onze historische vereniging maar van Jumbo-Vinke Westerbork

Naar aanleiding van vragen van onze leden willen wij graag het volgende duidelijk maken:

  Het historische plaatjesalbum is niet door onze Historische Vereniging Westerbork uitgegeven. Het is een uitgave van Jumbo-Vinke omdat Casper Vinke 25 jaar ondernemer is in Westerbork. Wij hebben als vereniging alleen wat historische foto’s van Westerbork ter beschikking gesteld. Voor het overige is het de volledige verantwoordelijkheid van Jumbo.

 Voorzitter Albert Kuper

Mensen die niet in Westerbork wonen en toch zo’n album willen, kunnen wellicht een verzoek richten aan de Jumbovestiging van de familie Vinke (Jumbo-Vinke) in Westerbork. Wij bieden hierbij onze excusen aan voor de mogelijke verwarring die hierbij is ontstaan.

Naar home van Historische Vereniging Gemeente Westerbork

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven