mobiel menu openen

Elper Boys historisch: Elp-Westerbork

 Een mierzoete overwinning op concurrent VKW uit Westerbork en een miraculeuze promotie naar de vierde klasse eind jaren ‘50. De hoogtepunten van de Elper Boys zijn ruim een halve eeuw later nog altijd niet vergeten. Vandaag, 22 september in 1948 werd de club opgericht.Een elftalfoto van Elper Boys. Foto: Elper Boys

Aanvulling Elly Boer-Wendeling via Facebook Bork-Westerbork-Börk:
Bovenste rij van links naar rechts: G.J. ten Berge, J. Nijmeijer, J. Meijers, R. Hendriks, G. Abbing. Onderste rij: A. Spiekman, W. Koerts, R. Boer, C. Sikkenga, G. Nijland, R. Hendriks.
 
 Elly en Roelof Boer-Wendeling

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven