mobiel menu openen

Luisterstenen, ook in Börk

 Vlak voor station Meppel ligt sinds vandaag een Drentse zwerfkei met daarop een plakkaat. Het is een luistersteen die deel uitmaakt van de Liberation Route Europe en vertelt een verhaal over de Tweede Wereldoorlog.De luistersteen vertelt het verhaal van Anneliese Lehrmann (Rechten: RTV Drenthe/Dylan de Lange)De luistersteen vertelt het verhaal van Anneliese Lehrmann (Rechten: RTV Drenthe/Dylan de Lange)

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Oorlogsbronnen

      artikelen op oorlogsbronnen Geallieerden bombarderen Philips Philips....

> lees verder
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
naar boven