mobiel menu openen

Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

   Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots

Het resultaat is een rijk geïllustreerd naslagwerk dat niet alleen de plaats- en straatnamen verklaart, maar allerlei weetjes vermeldt die ermee te maken hebben. Het boek is te bestellen door een mail te sturen naar secretaris@rhg-rolde.nl.

Lees meer bij bronnen:  

http://www.rhg-rolde.nl/pages/posts/wethouder-ontvangt-eerste-boek-van-amen-tot-nooitgedacht-270.php

https://www.dvhn.nl/drenthe/assen/Van-Amen-tot-Nooitgedacht-verrassende-namen-rond-een-rood-bos-25986562.html

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Hoe de Toegoenezen in Westerbork terechtkwamen

Eddy Pendjol (Hollandia, Nieuw-Guinea, 1953) zet zich in voor het behoud van de Toegoeneze geschiedenis. Bij Freekje en Marinus Jansen, Westeinde 27 Westerbork. Eddy Pendjol staat links (Rechten: Collectie familie Pendjol) Voor....

> lees verder
Vier schilderijen in bruikleen Museumboerderij De Ar

Museumboerderij De Ar, de plek waar de schilderijen hangen.   De gemeente Midden-Drenthe heeft officieel vier schilderijen in bruikleen gegeven aan Museumboerderij De Ar in Westerbork. Het gaat om schilderijen van Jan van Ravenswaaij en Reinhart....

> lees verder
naar boven