mobiel menu openen

Foto’s opheffingsvergadering Paardenfonds Elp-Zuidveld

Donderdagavond 3 september 2020 jongstleden is het Paardenfonds Elp-Zuidveld opgeheven. Hierbij de foto’s van de laatste bijeenkomst, in de Koekoekshof in Elp. Eind dit jaar komt er een mooi verhaal in ons tijdschrift Fragmenten, over dit bijna honderdjarige fenomeen Paardenfonds Elp-Zuidveld.

Vnlr: Engbert Wolbers, Chris Uylenbroek, Willem Spiekman, Jan Schonewille, Jan Hiddink, Ben Boers, Annemieke van der Neut, Wiebe Enting, Lucas Dolfing, Elly Smidt.

Enting, Dolfing, Wolbers, Uylenbroek, Spiekman, Schonewille.

Vlnr: secretaris Jan Hiddink, voorzitter Ben Boers.

                                                                      Laatste traditionele gehaktbal. 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven