mobiel menu openen

De Ar 50 jaar in september/oktobernummer Fragmenten

De ’huiskamer’ van onze vereniging bestaat 50 jaar. Dat heuglijke feit willen we niet onbesproken aan ons voorbij laten gaan. De zaak is gelukkig vanaf juli weer regulier geopend. Ze hanteren de 1,5 meter regeling en handen wassen of desinfecteren is verplicht. Er geldt geen maximaal aantal personen meer.

Mirjam en Henk Schokker

In ons tijdschrift Fragmenten een uitgebreid verhaal over de geschiedenis en het wel en wee van De Ar met de uitbaters Mirjam en Henk Schokker. U leest er veel nieuws over in het september/oktobernummer van Fragmenten!

De ’huiskamer’ van De Ar en de speciale De Ar Courant.

Lees meer: https://www.de-ar.nl/krant/

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven