mobiel menu openen

De Ar 50 jaar in september/oktobernummer Fragmenten

De ’huiskamer’ van onze vereniging bestaat 50 jaar. Dat heuglijke feit willen we niet onbesproken aan ons voorbij laten gaan. De zaak is gelukkig vanaf juli weer regulier geopend. Ze hanteren de 1,5 meter regeling en handen wassen of desinfecteren is verplicht. Er geldt geen maximaal aantal personen meer.

Mirjam en Henk Schokker

In ons tijdschrift Fragmenten een uitgebreid verhaal over de geschiedenis en het wel en wee van De Ar met de uitbaters Mirjam en Henk Schokker. U leest er veel nieuws over in het september/oktobernummer van Fragmenten!

De ’huiskamer’ van De Ar en de speciale De Ar Courant.

Lees meer: https://www.de-ar.nl/krant/

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven