mobiel menu openen

Dorpsfilm Westerbork 1963

Een Dorpsfilm van en over Westerbork uit augustus 1963 waar vele Börker de revue passeren in hun bezigheden. Met commentaar van de postbode uit die tijd Jan/Louw Marris. En veel dank is verschuldigd de aan Historische Vereniging Westerbork die deze film heeft laten bewerken, meer info over verleden van Westerbork op:

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven