mobiel menu openen

Dorpsfilm Westerbork 1963

Een Dorpsfilm van en over Westerbork uit augustus 1963 waar vele Börker de revue passeren in hun bezigheden. Met commentaar van de postbode uit die tijd Jan/Louw Marris. En veel dank is verschuldigd de aan Historische Vereniging Westerbork die deze film heeft laten bewerken, meer info over verleden van Westerbork op:

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven