mobiel menu openen

Elp in beelden oude Drentse zomers

De zestien delen van ‘Zomer in Drenthe’ worden van zaterdag 4 juli t/m woensdag 26 augustus 2020 twee keer per week gedeeld op Facebook en Instagram.

Lees meer en bronnen:

         

https://www.drentsarchief.nl/nieuws/themafilm-zomer-in-drenthe

https://www.dvhn.nl/drenthe/Drents-Archief-laat-zien-hoe-Drenthe-vroegere-zomers-beleefde-met-themafilm-25803811.html

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Hoe de Toegoenezen in Westerbork terechtkwamen

Eddy Pendjol (Hollandia, Nieuw-Guinea, 1953) zet zich in voor het behoud van de Toegoeneze geschiedenis. Bij Freekje en Marinus Jansen, Westeinde 27 Westerbork. Eddy Pendjol staat links (Rechten: Collectie familie Pendjol) Voor....

> lees verder
Vier schilderijen in bruikleen Museumboerderij De Ar

Museumboerderij De Ar, de plek waar de schilderijen hangen.   De gemeente Midden-Drenthe heeft officieel vier schilderijen in bruikleen gegeven aan Museumboerderij De Ar in Westerbork. Het gaat om schilderijen van Jan van Ravenswaaij en Reinhart....

> lees verder
naar boven