mobiel menu openen

Nieuw boek Asser Historische Vereniging

Het vierde boek van de Asser Historische Vereniging is op 8 mei verschenen: ‘Het horloge van de parachutist, Asser oorlogsherinneringen’. Vanaf 9 mei is het boek verkrijgbaar bij alle Asser boekhandels voor maar € 18,-. Leden van de vereniging kunnen het boek met zes euro korting aanschaffen. Bestellen kan ook via mailadres contact@ahvassen.nl

http://www.ahvassen.nl/

 

Lees meer in:   De Duitse bezetters dwingen vanaf 1943 zo’n half miljoen Nederlanders om te werken in de oorlogsindustrie. Een van hen is Heiko Hagenus uit Assen. Hij houdt een dagboek bij van zijn bizarre reis naar huis.

Heiko schrijft zijn belevenissen dagelijks in een schrift, zodat we nu een beeld kunnen krijgen hoe hachelijk de terugkeer van dwangarbeiders soms was. Zijn dagboek is opgenomen in het vorige week door de Asser Historische Vereniging uitgegeven boek Het horloge van de parachutist vol Asser oorlogsherinneringen. 

Lees het hele verhaal en bronnen:    

https://krant.dvhn.nl/titles/dvhn/5273/publications/11007/articles/1136136/24/1

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven