mobiel menu openen

Geen "Fragmenten": historisch

                      

 Voorzitter Albert Kuper                                                                                     

Westerbork                               30-04-2020

                    Geachte leden,  

We beleven nu een bijzondere tijd. Alles om ons heen ligt bijna stil. Zolang onze vereniging bestaat hebben wij als bestuur nog nooit een besluit moeten nemen, waarvan wij u nu, mede namens de kernredactie van ons tijdschrift “Fragmenten,” op de hoogte gaan brengen.

In het tweede kwartaal zal er namelijk geen "Fragmenten" uitkomen. Door de heersende coronacrisis worden redactie en auteurs dusdanig beperkt in hun activiteiten dat een verantwoorde editie van ons juninummer in gevaar komt.

    Redactieoverleg Fragmenten: Jan Visscher (links), Ben Boers, Annelies Kok

Wij hebben allemaal het dringende verzoek van onze minister-president gekregen om zoveel mogelijk thuis te blijven, waardoor het onmogelijk zal zijn ons tijdschrift in de komende maand juni uit te laten komen.   

Wij hopen dat u ons besluit zult respecteren en spreken hierbij graag de wens uit dat het september-oktobernummer weer op tijd bij u bezorgd kan worden, al kunnen wij ook daarover op dit moment uiteraard nog geen zekerheid verschaffen.

Wij wensen u en alle mensen om u heen een goede gezondheid toe.

Met vriendelijke groet,

namens het bestuur

Albert Kuper, voorzitter  

Harriet Tijmes, secretaris.

Meer info:

https://www.historischeverenigingwesterbork.nl/fragmenten

                                                                           

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven