mobiel menu openen

Scheper Hendrik Noordhuis Westerbork

De scheper, de schapen, en het schepershoes. Een film over de legendarische herder Hendrik Noordhuis.Hij woonde in Westerbork en door zijn toedoen is het Schonebeker ras behouden gebleven. Toch was hij niet altijd even makkelijk voor zichzelf en zijn omgeving. Deze film is gemaakt voor Stichting Het Drentse Landschap in 2003.

     

 

Historische Vereniging Westerbork       

https://www.drentslandschap.nl/

https://www.drentsheideschaap.nl/index.php/fotos-en-artikelen/40-scheper-hendrik-noordhuis-uit-westerbork

 
 Henny Kuper heeft een link gedeeld. Filmpje gezien op de tijdlijn van oud-klasgenoot en Wittevener Jacob Habing (ik mocht het delen).
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven