mobiel menu openen

Scheper Hendrik Noordhuis Westerbork

De scheper, de schapen, en het schepershoes. Een film over de legendarische herder Hendrik Noordhuis.Hij woonde in Westerbork en door zijn toedoen is het Schonebeker ras behouden gebleven. Toch was hij niet altijd even makkelijk voor zichzelf en zijn omgeving. Deze film is gemaakt voor Stichting Het Drentse Landschap in 2003.

     

 

Historische Vereniging Westerbork       

https://www.drentslandschap.nl/

https://www.drentsheideschaap.nl/index.php/fotos-en-artikelen/40-scheper-hendrik-noordhuis-uit-westerbork

 
 Henny Kuper heeft een link gedeeld. Filmpje gezien op de tijdlijn van oud-klasgenoot en Wittevener Jacob Habing (ik mocht het delen).
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven