mobiel menu openen

Uit de oude doos

75-jarig bestaan van het Veefonds Westerbork in café Slomp, 1970Van links naar rechts: Lukas Jansen, secretaris (broer van mijn oma), J. Heling, H. Kooke, voorzitter, J. van Halen, J. Nijlunsing en A. Sikkinga.

Bronnen: Hilleke Bakker‎ Bork - Westerbork - Börk

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven