mobiel menu openen

Uit de oude doos

75-jarig bestaan van het Veefonds Westerbork in café Slomp, 1970Van links naar rechts: Lukas Jansen, secretaris (broer van mijn oma), J. Heling, H. Kooke, voorzitter, J. van Halen, J. Nijlunsing en A. Sikkinga.

Bronnen: Hilleke Bakker‎ Bork - Westerbork - Börk

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven