mobiel menu openen

Speciale editie Fragmenten 75 jaar Vrijheid

Beste leden en geïnteresserden, vanwege het coronavirus hebben de meeste leden van onze Historische Vereniging Gemeente Westerbork het tijdschrift Fragmenten uit voorzorg per post thuisgekregen.
Een mooie bijkomstigheid is dat men het in alle rust kan doorlezen, omdat we toch voornamelijk thuis moeten blijven. Het extra dikke nummer 20-1 maart 2020 gaat hoofdzakelijk over de bevrijding, 75 jaar geleden. In ons dorp Westerbork begon de bevrijding op 8 April 1945.
Wij wensen leden en niet-leden allen een gezondheid toe. Veel leesplezier.
Het bestuur.
 
Lees meer in de jongste editie onder het kopje Fragmenten:
            voorbeeld

 

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven