mobiel menu openen

Speciale editie Fragmenten 75 jaar Vrijheid

Beste leden en geïnteresserden, vanwege het coronavirus hebben de meeste leden van onze Historische Vereniging Gemeente Westerbork het tijdschrift Fragmenten uit voorzorg per post thuisgekregen.
Een mooie bijkomstigheid is dat men het in alle rust kan doorlezen, omdat we toch voornamelijk thuis moeten blijven. Het extra dikke nummer 20-1 maart 2020 gaat hoofdzakelijk over de bevrijding, 75 jaar geleden. In ons dorp Westerbork begon de bevrijding op 8 April 1945.
Wij wensen leden en niet-leden allen een gezondheid toe. Veel leesplezier.
Het bestuur.
 
Lees meer in de jongste editie onder het kopje Fragmenten:
            voorbeeld

 

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Viering vrijheid afgelast

Het uitgebreide activiteitenprogramma waarmee het dorp Westerbork deze weken 75 jaar bevrijding zou vieren en herdenken schuift een jaar door. Dat heeft de organisatie besloten. Alle activiteiten worden verplaatst naar 5 tot en met 11 april 2021.....

> lees verder
Bevrijding Westerbork

Tussen 6 en 14 april werd Drenthe in razend tempo bevrijd. In Westerbork schakelen de Fransen zelfs bijna general-major Karl Böttger uit in zijn hoofdkwartier in Hotel Slomp. Aanvulling van Jan Visscher, eindredacteur van ons tijdschrift....

> lees verder
naar boven