mobiel menu openen

Speciale editie Fragmenten 75 jaar Vrijheid

Beste leden en geïnteresserden, vanwege het coronavirus hebben de meeste leden van onze Historische Vereniging Gemeente Westerbork het tijdschrift Fragmenten uit voorzorg per post thuisgekregen.
Een mooie bijkomstigheid is dat men het in alle rust kan doorlezen, omdat we toch voornamelijk thuis moeten blijven. Het extra dikke nummer 20-1 maart 2020 gaat hoofdzakelijk over de bevrijding, 75 jaar geleden. In ons dorp Westerbork begon de bevrijding op 8 April 1945.
Wij wensen leden en niet-leden allen een gezondheid toe. Veel leesplezier.
Het bestuur.
 
Lees meer in de jongste editie onder het kopje Fragmenten:
            voorbeeld

 

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven