mobiel menu openen

Verboden muziek bij De Ar

De Ar Klassiek
In april en mei herdenken we  het beëindigen van de WO II 75 jaar geleden. We vieren sindsdien dat we in vrijheid leven. Tijdens deze speciale Ar Klassiek zal het Cello duo “Two of a Kind”  bijzondere composities spelen van Verboden Muziek in 1940-1945 ingesteld door nazi Duitsland. Duo “Two of a Kind” met Hanne Steffers (cellist) en Sebastiaan van den Bergh (cellist).
 

Tijdens WO II mocht men geen composities spelen van componisten uit landen waarmee Nazi Duitsland in oorlog was:  Frankrijk: Jean Baptiste Barrière 1707-1747. Belgie: Andrien Servais 1807 – 1866. Joods Duitse componist vertrok naar Frankrijk: Jacques (Jacob Eberts) Offenbach 1819-1888. Roemeens – Joodse componist werd opgepakt en naar een werkkamp gestuurd,  samen met zijn moeder is hij de enige overlevende van zijn familie: Györgye Sándor Ligeti 1923-2006.

Stichting Zomeractiviteiten Westerbork
Reserveren van kaarten is mogelijk bij de Ar, Tel: 0593 331 533 Westerbork of stuur een e-mail naar info@zomeractiviteiten.nl 
 
 
 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
’Orvelte’ kleuren bij Drentse Landschap

Het Drentse Landschap Online lezen   |   Nieuwsbrief november 2021     26 november 2021 #1     Wijsterbroek:....

> lees verder
Nieuwe Fragmenten

Het oktobernummer van Fragmenten van onze Historische Vereniging Westerbork is uit. De kernredactie heeft er opnieuw iets moois van gemaakt. Lekker afwisselend leesvoer dus... Het hele verhaal lezen? Door lid te worden, à 21 euro per jaar, krijgt....

> lees verder
naar boven