mobiel menu openen

100 verjaardagskaartjes voor 100-jarige bevrijder

Fred Arsenault was een van de Canadezen die 75 jaar geleden de provincie Groningen bevrijdde. De veteraan wordt op 6 maart honderd jaar oud en heeft een wens. Arsenault wil graag honderd verjaardagskaarten ontvangen. Om dat te bereiken heeft John Tory, Afbeeldingsresultaat voor John Tory, de burgemeesterde burgemeester van Toronto, een foto van de veteraan gedeeld op Twitter.

Ook zijn er vanuit Canada mails gestuurd naar media in Noord-Nederland om aandacht te vragen voor de actie.

 

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Nieuw boek Rolder Historisch Gezelschap

 Waarom plaatsen en straten zo heten, is lang niet altijd duidelijk. Daar wilde het Rolder Historisch Gezelschap – vanwege het 50-jarig bestaan – wat aan doen voor de voormalige gemeente Rolde.Ton Pots Het resultaat is een rijk geïllustreerd....

> lees verder
Nieuwsbrief Erfgoed

Bekijk deze nieuwsbrief voor het beste resultaat online NieuwsbriefErfgoed10 september 2020   Waor....

> lees verder
naar boven