mobiel menu openen

Boek over Brandspuithuisjes; kopen?

In de afgelopen jaren hebben wij onderzoek gedaan naar nog bestaande brandspuithuisjes en gebouwen die door de brandweer zijn gebruikt voor 1940. Onze inventarisatie is gereed, de layout bijna.

Om te weten in welke oplage we het boek gaan laten drukken, is de voorinschrijving gestart. Het boek gaat rond de € 25,- kosten. Bij opsturen komen er portokosten bij. We zien uw reactie graag voor 1 juli 2020 tegemoet.

Vriendelijke groet, Cees en Henny van Haasteren, 06-10702566 of 06-57677148

Voorinschrijving – klik hier

Vraag stellen of lid worden?

Uw Naam
Uw E-mail adres
Uw Telefoonnummer
Uw vraag
Ons laatste nieuws
Boek Die Emslandlager, onze vereniging had lezing over deze strafkampen

Reinder van der Molen schreef twee gedichten en een brief aan zijn moeder voor het boek Die Emslandlager. Foto DVHN Assenaar Reinder van der Molen schreef een brief en twee gedichten in het boek Die Emslandlager, de strafkampen net over de grens....

> lees verder
Verzetsman Toon Thalen

Sientje en Toon Thalen (Rechten: Stichting Oud Meppel) "Ik had niet zo’n lekker gevoel. Ik vroeg waar mijn vrouw gebleven was, maar dat wist hij niet. Dat was het eind." Sientje Dingstee (1917-2008) en Toon Thalen (1918-2006) waren....

> lees verder
naar boven